Pracownik wykończeniowy / Monter rusztowania

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko tynkarza. Klient zajmuje się budową prywatnych i gospodarczych budynków, biurowców, bloków.

Rozpoczęcie projektu: 14.09 lub 21.09.2020r.
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 76684 Östringen (okolice Karlsruhe), Niemcy

Obowiązki:
-Wykonywanie czynności związanych z pracą wykończeniową wewnątrz oraz na -zewnątrz,
-Tynkowanie
-Malowanie
-Stawianie ścianek karton-gips (stawianie i wykończenie)
-Stawianie rusztowań

Wymagania:
-Umiejętność obsługi maszyn do tynkowania i maszyn zaciskowych
-Znajomość systemu izolacji kompozytowej (WDV-System)
-Doświadczenie w pracach budowlanych (tynkowanie, malowanie, płyty k/g
-Czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
-Niemiecka umowa bezpośrednio z pracodawcą
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pomoc w wyszukiwaniu oraz rezerwacji zakwaterowania (potrącane z wynagrodzenia)
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.