Pracownik wykończeniowy - malarz / regipsiarz

Jobway

Alpy Francuskie, Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracownikow wykończeniowych z własną działalnościa :

Zadania:

- prace wykończeniowe – budowy użyteczności publicznej, budynki socjalne, nowe budownictwo
- malowanie ścian
- montowanie płyt kartonowo-gipsowych oraz sufitów podwieszanych
- Znajomość języka francuskiego mile widziana

Wynagrodzenie:

- 12 euro netto ( możliwość pracy w nadgodzinach – powyżej 200 h )
System podwyżek stawki

Ofertujemy :

- zapewnione zakwaterowanie - pokoj jednoosobowy , kuchnia, internet ( maksymalnie 150 e )
- samochód służbowy – darmowe dojazdy do pracy
- pomoc przy organizacji wyjazdu oraz na miejscu
- opiekun polskojezyczny na miejscu

Wymagania

Wymagania :

- własna działalnosc gospodarcza, dokument A1
- doświadzcenie w pracy wykończeniowej

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne