PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

fortido.fi

Finlandia LOHJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Fiński pracodawca Fortido Oy zatrudni pracowników do wykończenia wnętrz na terenie Finlandii.

Oczekiwania:

Budowa ścian z płyt gipsowo - kartonowych
Montaż paneli podłogowych
Szpachlowanie i malowanie ścian
Obsługa agregatu tynkarskiego
Docinanie i układanie płytek (glazura i terakota)
itp.

Oferujemy:

Umowę o pracę na warunkach fińskich
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Pierwszy przelot pokrywa pracodawca
Wypłata 2 razy w miesiącu według prawa fińskiego
Odzież ochronna zapewniona przez pracodawcę
Pomoc językowa
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (50%-100%)

Wymagania

Dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań
Minimum 2-5 lat doświadczenia w pracach wykończeniowych (udokumentowane)
Umiejętności pracy w zespole
Pracowitości i rzetelności

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj bądź o kontakt telefoniczny 606 831 062

Prezentacja firmy

Firma Fortido Oy zatrudnia pracowników w przemyśle budowlanym i metalur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy