Pracownik wykończenia wnętrz (wygłuszenia) - CIEKAWA PRACA !

Work Service Express

Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Belgia
Agencja pośrednictwa pracy Work Service Express (KRAZ 1116)
UWAGA! Praca szuka człowieka…. a nawet kilku :)
Naszym klientem jest szybko rozwijająca się spółka Belgijska zajmująca się nowoczesnymi rozwiązaniami akustycznymi – wytłumieniem pomieszczeń w takich miejscach jak biura, szpitale, hotele, szkoły oraz budynki publiczne. Działa na terenie Niemiec, Francji, Holandii oraz Belgii.
Obecnie poszukujemy pracowników stanowisko:
Pracownik wykończenia wnętrz (wygłuszenia)
Liczba stanowisk: 9

Opis pracy:
Praca będzie polegać na mechanicznym nakładaniu substancji wygłuszających na wyznaczone powierzchnie, po uprzednim starannym zabezpieczeniu miejsca przed zabrudzeniem. Zespoły pracowników będą 3-osobowe, a zadania poszczególnych osób będą rotowane (pracownicy będą się zmieniać w wykonywanych czynnościach).

Oferujemy:
· atrakcyjne wynagrodzenie 15.55 € brutto (2000-2100 € na rękę),

· szkolenie wprowadzające przez pierwszy tydzień (pracownicy otrzymują wynagrodzenie za ten tydzień!),

· minimum 40 godzin tygodniowo, możliwość wypracowania nadgodzin,

· samochód służbowy (van) + karta paliwowa,

· legalna praca stała na warunkach belgijskich – po okresie 6 mc przejście na umowę z pracodawcą,

· dodatek w postaci kilometrówki,

· uprawnianie do premii rocznej wg belgijskiego prawa do 1000 € (wypłacane raz do roku w październiku)

· kompleksowa obsługa przed wyjazdem,

· opieka profesjonalnego koordynatora na terenie Belgii,

· bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie

Zakres obowiązków:

· przygotowanie stanowiska pracy i niezbędnych materiałów,

· zabezpieczenie pomieszczenia oraz elementów przed zabrudzeniem,

· mechaniczne nakładanie substancji wygłuszających.

Oczekujemy:

· doświadczenia w budownictwie, mile widziane doświadczenie przy wykańczaniu wnętrz malarze, tynkarze, pracownicy wykończeniowi,

· chęć uczenia się,

· dokładność i rzetelność,

· umiejętność pracy w zespole,

· brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

· prawo jazdy kat. B,

· komunikatywny język angielski.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.