Pracownik wykonczenia wnetrz, Norwegia - rozne lokalizacje

Adecco Solutions AS

Oslo, Tønsberg, Rjukan, Hønefoss, Mo i Rana, Bergen, Tromsø, zagranica

Opis stanowiska pracy

Projekty mieszkaniowe i komercyjne od 6 do 24 miesięcy na terenie Norwegii, nowe i renowacje. Praca wewnętrz: scianki, gipsy, sufity podwieszne. Praca z rysunkiem.

Dla osób przebywających w Norwegii możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Dla osób przebywających poza granicami Norwegii zapewniamy pomoc związaną z kwarantanną lub testy na miejscu, pomoc w dokumentach uprawniających do przekroczenia granicy norweskiej.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako cieśla konstrukcyjny
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Łatwość komunikacji w języku angielskim lub norweskim
  • Doświadczenie z Norwegii będzie dodatkowym atutem

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
  • Możliwość pracy w systemie banku godzin na wybranych projektach
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy