Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Pracownik wykończania i kosmetyki betonu

Niemcy, zagranica

Multiserwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie roczne na podobnym stanowisku
  • Prace tynkarsko - renowacyjne
  • Wykańczanie elementów betonowych
  • Zacieranie, kosmetyka betonu - prace ręczne oraz przy pomocy narzędzi/maszyn
  • Wypełnianie ubytków

Oczekiwania:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Badania wysokościowe powyżej 30m
  • Prawo jazdy kategoria „B”
  • Umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty,
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień jako operator maszyn)
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Multiserwis Sp. z o.o. od 25 lat z powodzeniem realizuje wysokiej klasy usługi na rynku... budownictwa przemysłowego na całym świecie. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy wykwalifikowanych pracowników jak również osoby chętne i gotowe do nauki nowych zawodów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne