Pracownik wykładania towarów

Gi Group Poland S.A.

Radzyń Podlaski, lubelskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Dla naszego Klienta poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy przy wykładaniu towaru

MIEJSCE PRACY: RADZYŃ PODLASKI

NASZ KLIENT OFERUJE:

- umowę zlecenie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stawkę 14,70 brutto za godzinę + 20% dodatku nocnego

- program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy

- możliwość zdobycia nowego doświadczenia

- pracę w miłej atmosferze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykładanie towaru z magazynu na sklep

- prace porządkowe na sklepie

- przestrzeganie przepisów BHP

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

- chęci do pracy

- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

- książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.