Pracownik Wsparcia Sprzedaży

LeasingTeam Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 0014345
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

• Praca w biurze obsługi Klienta ,
• Doraźne wspieranie procesów sprzedaży,
• Przestrzeganie obowiązujących procedur i procesów.

Oczekiwania:

• Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• Preferowane wykształcenie wyższe.
• Znajomość technik sprzedaży, mile widziana.

Oferta:

• Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
• Umowa o pracę po miesięcznym okresie wstępnym,
• Miła i przyjazna atmosfera w pracy,
• Stabilna praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.