Pracownik Wsparcia Produkcji

Orienta Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją przemysłową, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- Dostarczanie komponentów na stanowiska produkcji;
- Przewożenie wytworzonych produktów w wyznaczone miejsce;
- Wsparcie pracowników produkcji w wyznaczonych czynnościach;
- Proste prace fizyczne związane z procesem produkcji.

Wymagania:
- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji
- Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem;
- Chęci i zapał do pracy;
- Sumienność i rzetelność wykonywanych obowiązków;
- Zdolności manualne.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem agencji pracy;
- Pracę w międzynarodowym środowisku;
- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
- Miłą atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.