Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2017.

Pracownik wsparcia produkcji

Pruszków, Piastów, Warszawa, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Dostarczanie towaru na produkcję
  • Prace fizyczne na terenie magazynu
  • Etykietowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Obsługa wózków widłowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z branży automotive w Pruszkowie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Stałe godziny pracy, wolne weekendy
  • Stawkę 16 zł brutto/h + 450 zł premii + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Dojazd do miejsca pracy z Wiskitek, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja