PRACOWNIK WSPARCIA DZIAŁU TECHNICZNEGO

Brasco Integrator Sp. z o.o. Sp. k.

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowy zakres obowiązków:

· wykonywanie i koordynowanie dokumentacji projektowych i powykonawczych
· przygotowanie i rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców
· koordynacja zakupów, dostaw i sprzedaży
· bieżąca komunikacja z dostawcami oraz podwykonawcami
· poszukiwanie optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań zamiennych
· realizacja zamówień
· kompletowanie dokumentów formalnych
· wykonywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
· doradztwo techniczne,

Wymagania

Wymagania:

· dobra znajomość branży elektrycznej
· bardzo dobra znajomości programów Microsoft Office, CAD (programów kosztorysowych)
· doskonała organizacja pracy
· wysoka kultura osobista
· zdolności matematyczne
· prawo jazdy kat. B
· miejsce zamieszkania: Zabrze lub okolice +/- 15km

Prezentacja firmy

Firma BRASCO powstała w 1997 roku w Zabrzu. Od początku istnienia naszym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis