Pracownik wsparcia działu rekrutacji międzynarodowej

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej agencji zatrudnienia, a także lubisz wyzwania – dołącz do zespołu OTTO Work Force Polska!

Aktualnie do oddziału w Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania na stanowisku:
• kontakt telefoniczny z kandydatami do pracy dla klientów zagranicznych,
• rejestracja kandydatów w systemie,
• weryfikacja niezbędnych kompetencji,
• umawianie kandydatów na spotkania w biurze,
• wgrywanie dokumentów do procesu zatrudnienia,
• bezpośredni kontakt z klientem w biurze.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:
• jesteś dyspozycyjny 100-120h w miesiącu,
• posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,
• lubisz kontakt z ludźmi,
• szukasz pracy w której zdobędziesz cenne doświadczenie.

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• elastyczne godziny pracy,
• niezbędne narzędzia pracy,
• zdobycie doświadczenia w branży HR w jednej z największych międzynarodowych Agencji Pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.