Opis stanowiska pracy

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik winnicy

Lokalizacja: Francja/Mercy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

przycinanie krzewów winorośli

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy we Francji na danym stanowisku

znajomość francuskich metod przycinania winorośli m.in cordon

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

umowa o pracę tymczasową

darmowe zakwaterowanie

dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży

możliwość pracy w nadgodzinach

długotrwałą współpracę

pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Kontakt:

Osoby zainteresowane szczegółami oferty pracy zapraszam do kontaktu nr.tel.
536-580-050

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna