Schumacher Packaging Sp. z o.o.

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii.

Obecnie posiadamy piętnaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii. Schumacher Packaging we Wrocławiu istnieje na polskim rynku opakowań od 1999 roku. W zakładzie pod Wrocławiem zatrudniamy 550 pracowników, a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK WARSZTATU

Miejsce pracy: Krępice (powiat Średzki)

Główne zadania:

  • wykonywanie prac warsztatowych: prace spawalnicze
  • prowadzenie prac mechanicznych i ślusarskich
  • przygotowanie materiału do spawania, spawanie zgodnie z dokumentacją techniczną

Nasza firma oferuje:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • darmowy dojazd do/z pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy
  • atmosferę firmy rodzinnej
  • upominki jubileuszowe za staż pracy
  • świąteczne bony pieniężne
  • wyprawkę na okoliczność urodzenia dziecka
  • upominki z okazji zawarcia związku małżeńskiego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • uprawnień do spawania elektrycznego i gazowego
  • rzetelności, sumienności, umiejętności współpracy
  • doświadczenie pracy w dziale utrzymania ruchu mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV, list motywacyjny).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.