Pracownik warsztatu/ Stolarz - produkcja drzwi i okien

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, okolice Albertville, zagranica

Opis stanowiska pracy

• składanie, sklejanie drewnianych drzwi i okien, montaż klamek, zawiasów

• obsługa elektronarzędzi i maszyn stolarskich

• praca w tempie

• praca w ekipie polsko-francuskiej

• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

• francuską umowę o pracę tymczasową (praca na sezon lub na dłużej)

• stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite) + 10% urlopowego

• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki (liczone powyżej 35 godz./tydzień)

• bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy (pokój jednoosobowy)

• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€

• częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)

• możliwość otrzymania zaliczki

• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu, 7 dni w tygodniu

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie w pracy na warsztacie stolarskim lub pokrewne

• duże zdolności manualne

• biegła obsługa elektronarzędzi

• komunikatywna znajomość j. francuskiego lub angielskiego

• umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy