Pracownik w Zespole Świadczeń i Szkód Osobowych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014418
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

- Obsługa klientów w zakresie telefonicznej rejestracji szkód z ubezpieczeń osobowych np. NNW; urodzenie dziecka; zgon rodzica/teścia;
- Kierowanie szkód na właściwe ścieżki likwidacji;
- Realizacja innych zadań związanych z pomocą poszkodowanym i wsparciem likwidacji szkód.

Oczekiwania:

- Mile widziane wykształcenie medyczne np. ratownik, pielęgniarka;
- Chęć zdobywania wiedzy z zakresu likwidacji szkód i obsługi klienta;
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- j. angielski będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

- Praca w zespole o wysokich kwalifikacjach;
- Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie na czas nieokreślony;
- Praca w systemie zmianowym pn - pt, godz. 8:00-18:00;
- Wynagrodzenie godzinowe ze stawką 15 zł brutto;
- Wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę na stanowisku;
- Pomoc i wsparcie podczas rozmów z klientami;
- Pakiet szkoleń i dalsze możliwości rozwoju w strukturach firmy.

=> 43
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.