Pracownik w szklarni i na zewnątrz przy kwiatach, sadzonkach, drzewkach

Level One Holland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Level One Holland Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do KRAZ pod numerem 11649.

Poszukujemy dla naszego Partnera Holenderskiego pracowników do pracy w szklarniach i na zewnątrz przy kwiatach, sadzonkach, drzewkach itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
  • doświadczenie w pracach związanych z ogrodnictwem,
  • prawo jazdy kat. B. (mile widziane).

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane w systemie cotygodniowym,
  • zakwaterowanie oraz dojazd do pracy,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę „Level One Holland”, z siedzibą przy ulicy 1-go Maja 111 w Opolu, w celach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z póź. zm.).

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Level One Holland Sp. z o.o. jest agencją pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo, Praca Praca fizyczna