Pracownik w sklepie internetowym w godz. 11.00-15.15

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • stawkę godzinową w wysokości 16 zł brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • pracę w systemie jednozmianowym w godz. 11:00-15:15 w poniedziałki, wtorki i piątki, sporadycznie w soboty

Zadania:

  • komisjonowanie towaru (m.in. obuwie, akcesoria obuwnicze, torby, plecaki)
  • pakowanie towaru przy użyciu ręcznej oklejarki
  • kontrola jakości przygotowanego towaru

Nasze oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych.
Najważniejsze to chęć i motywacja do pracy, dyspozycyjność oraz punktualność. Mile widziane osoby uczące się.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, już dziś otwórz się na współpracę z nami i wyślij swoje CV. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy