Pracownik w Laboratorium Testów COP - rekrutacja online

HRK S.A.

Kamienna Góra, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Pracownik w Laboratorium Testów COPMiejsce pracy: Kamienna Góra

Zadania:

  • Wypełnianie przydzielonych zadań jakościowych
  • Obsługiwanie maszyn do testów COP
  • Wykonywanie testów w ramach ustalonych Planów Testów COP
  • Dotrzymanie założonych celów jakościowych w ramach własnego stanowiska pracy
  • Wsparcie dla specjalistów ds. jakości
  • Przeprowadzanie działań racjonalizatorskich celem zabezpieczenia wyników ekonomicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne /umiejętność używania sprzętu pomiarowego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Sabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity
  • Pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację
  • Pracę w grupie w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym
  • Pracę w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym
  • Szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.