Pracownik w gospodarstwie rolnym, kierowca kat. T lub C+E

Fruchtehof Ahlbrand

Niemcy (Neuwarendorf), zagranica

Opis stanowiska pracy

Früchtehof Ahlbrand

www.Spargelboerse.de

Telefon: +49 (0)2581-63151

Zatrudnimy kierowce samochodu ciężarowego typu bus kat B lub  oraz traktorzystę kat. T.

Okres zatrudnienia to : kwiecień, maj, czerwiec.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny

Wymagania

Poszukujemy osób z prawem jazdy kat b lub c+e na stanowisku kierowca busa do 3.5 t oraz traktorzystów w gospodarstwie rolnym.
Wymagania:

Kierowca busa
-prawo jazdy kat b

Traktorzysta:
Prawo jazdy kat. T lub C + E
Język niemiecki nie jest wymagany (na miejscu jest tłumacz)

Prezentacja firmy

Gospodarstwo warzywne Ahlbrand mieści się w Warendorf w rejonie Nordrhei... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
kwiecien, maj, czerwiec
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
40PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców