Pracownik w firmie kurierskiej

OTTO Work Force

Opole, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Opole

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik na sortowni paczek w firmie kurierskiej

Nr. Ref: SM/FK/08/2017

Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska:

- praca fizyczna

- rozładunek i załadunek transportów z paczkami

- sort paczek na trasy kurierskie

- prace porządkowe w magazynie, jak i na zewnątrz obiektu

- pomoc kurierom w załadunku

Oferujemy:

- praca ,rano 6.00-10.00, ,popołudnia 16.00-21.00

- możliwość dobrania grafiku pod zajęć lub pracy

- umowę zlecenie

- nową bardzo atrakcyjną stawkę godzinową

- premie uznaniowe dla najlepszych pracowników

- ubranie robocze

- możliwość dłuższej współpracy

Wymagania:

- pełnoletniość

- sprawność fizyczna

- dyspozycyjność i motywacja do pracy

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.