ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Ochmanów, Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze zdobywaniem nowych umiejętności
  • Nie martw się o dojazd - oferujemy transport do miejsca pracy
  • Pakiet ManpowerGroupPremium (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne, mechaniczne lub pokrewne
  • Uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym

Zadania:

  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn oraz urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Współpraca z liderami działów

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dziś lub wyślij sms o treści: "Ochmanów_R" na numer: 506 896 119, oddzwonimy ze szczegółami!

Miejsce pracy: Ochmanów

Nr Ref.: OKNM/097/MK

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials