Pracownik w dziale RTV-AGD

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy: Modlniczka

Oferta:

  • Elastyczny grafik
  • 19 zł brutto/h
  • Pełny etat - umowa-zlecenie
  • Praca w stabilnej firmie
  • Szkolenia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Praca również dla studentów

Zadania:

  • Dbanie o ekspozycję (uzupełnianie braków, poprawność cen, zabezpieczenia, czystość)
  • Weryfikacja materiałów marketingowych i ich utylizacja
  • Drobne prace magazynowe
  • Segregowanie i układanie zabezpieczeń
  • Weryfikacja etykiet energetycznych i kart produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy