Pracownik w Dziale Rozwoju - Łódź

Uni-Form Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego w wielu branżach, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu.

Obecnie do swojego grona poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK W DZIALE ROZWOJU W ŁODZI.

Zakres obowiązków:

  • przeglądanie bazy danych biznes-polska i przygotowanie materiałów do złożenia ofert przetargowej,
  • przygotowanie ofert w przetargach publicznych,
  • organizacja pracy własnej w celu prawidłowego funkcjonowania biura,
  • działania zgodne z interesem Firmy,
  • dbanie o dobry wizerunek Firmy,
  • Inne prace pomocowe biurowe.

Do współpracy zapraszamy kandydata, który:

  • posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – warunek konieczny,
  • znajomość podstawy księgowości – mile widziane,
  • posiada wykształcenie wyższe lub średnie,
  • ma zdolność do łatwego i szybko przyswaja nowych zagadnień,
  • cechuje go duża samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobrze planuje i organizuje pracę własną,
  • posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/lub innego.

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach Firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa