Pracownik w Dziale Realizacji Projektów

P.P.H. Promar Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o.

od 28 lat jedna z wiodących firm zajmujących się sprzedażą nowoczesnych, importowanych maszyn do przetwórstwa spożywczego, aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Praktyczna/techniczna obsługa maszyn podczas pokazów u Klienta z zakresu ich funkcjonalności
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi prezentowanych maszyn,
  • Tworzenie raportów z zakresu prowadzonego zlecenia.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryk, mechanik, automatyk),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu,
  • Znajomość branży spożywczej,
  • Gotowość do częstych podróży/prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego/niemieckiego,
  • Łatwość nawiązywania relacji, umiejętność pracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Urozmaiconą, samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń medycznych, sportowych
  • Możliwość kontynuacji nauki języków: angielski, niemiecki

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Energetyka, Praca Inne