Pracownik w Dziale Produkcji (prace manualne)

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Prace manualne przy użyciu drobnych narzędzi
  • Odbieranie produktów z taśmy, pakowanie w kartony jednostkowe
  • Dbanie o jakość produktów i terminowość zamówień
  • Utrzymywanie stanowiska pracy zgodnie z wytycznymi i zasadami oraz przestrzeganie przepisów BHP.
  • Miejsce pracy: ul. Annopol (Warszawa Białołęka)

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00 -22:00, 22:00-6:00)
  • Doświadczenie w obszarze produkcji lub w pracy zmianowej
  • Gotowość do pracy stałej
  • Umiejętności manualne
  • Dokładność i precyzja

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Pełen pakiet socjalny
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji