Pracownik w Dziale Logistyki

Bitron Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja BITRON POLAND SP. Z O.O. producent podzespołów do sektora motoryzacyjnego i AGD z regionu Sosnowca w ramach rozszerzania swojej działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

„PRACOWNIK W DZIALE LOGISTYKI”

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy
  • zdolność do pracy pod wpływem stresu i presji czasu
  • duża samodzielność i systematyczność w działaniu
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego lub włoskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny oprzez przycisk "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców