Pracownik w dziale logistycznym - stabilne zatrudnienie + bogaty pakiet premiowy i socjalny

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lublin, Piaski, Bychawa, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin, Piaski, Bychawa
Kluczowe obowiązki:
  • Komisjonpowanie produktów, realizacja i wysyłka produktów
  • Prace manualne przy pakowaniu gotowego wyrobu

Nasze oczekiwania:
  • Dośw. w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To co możemy zaoferować:
  • Możliwość pracy od zaraz na pełen etat w Lublinie
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę pracę kodeksową - podpisujesz umowę bezprośrednio z pracodawcą
  • Godziny nadliczbowe płatne 100%
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem pracy
  • Gwarantowane premie miesięczne
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lubelskim
  • Przyjazną atmosferę pracy w renomowanej firmie
  • 3 miesięczny okres wdrożeniowy
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów pracowniczych w wielu miejscach
  • Bezpłatne obiady pracownicze
  • Wczasy pod gruszą
Dlaczego akurat z nami?

• Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kandydata/pracownika
• Zależy nam na szybkim procesowaniu kandydatów - nam i naszym pracownikom zależy na szybkim procesie i podjęciu zatrudnienia

Zachęcamy również do wzięcia udziału w procesie osoby, które mają doświadczenie z pracą przy suwnicach.
Oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials