Pracownik w dziale księgowości- bez doświadczenia

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Łódź, łódzkie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Łódź

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Stanowisko: Pracownik w dziale księgowości

Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Oferujemy :

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00;
  • Pracę w firmie z branży elektrotechnicznej o stabilnej pozycji na rynku,
  • Kartę FitSport, system poleceń pracowników, ubezpieczenie NNW;

Zakres zadań:

  • Obsługa programu AXAPTA;
  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentów;
  • Księgowanie faktur,
  • Kontakt telefoniczny z pracownikami firmy i kontrahentami dotyczący dokumentów księgowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średnie;
  • Znajomości programu Excel;
  • Chęci poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności;
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.