Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • bardzo dobra znajomość komputera
  • doświadczenie pracy w obszarze kadr i płac
  • znajomość i umiejętność interpretacji przepisów: prawa pracy i ubezpieczeniowych
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz zagadnień z zakresu przepisów podatkowych
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • mile widziana umiejętność rozliczania czasu pracy kierowców

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie z ZUS i US
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac pracowników;
  • Sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji;
  • Obsługa programu Płatnik;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość samorozwoju
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy

Prezentacja firmy

Firma „Czerwiński” istnieje od kwietnia 1990 roku. Najważniejszą strefą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja