Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • bardzo dobra znajomość komputera
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w handlu (znajomość branży metalowej/hutniczej będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami
  • zorientowanie na cel i wyniki oraz kreatywność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz zagadnień z zakresu przepisów podatkowych
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • przygotowanie raportów i zestawień administracyjnych
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz
  • wystawianie faktur i innych dokumentów związanych ze sprzedażą
  • prowadzenie i uaktualnianie bazy danych Klientów w systemie
  • uczestniczenie w sprzedaży telefonicznej posiadanych produktów
  • odpowiedzialność za realizację celów indywidualnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość samorozwoju
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy

Prezentacja firmy

Firma „Czerwiński” istnieje od kwietnia 1990 roku. Najważniejszą strefą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy