Pracownik w Dziale Finansowo-Księgowym, Zespół Finansowy

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Finanse

W związku z pracami prowadzonymi przez Dział Finansowo Księgowy, Narodowe Centrum Nauki poszukuje osób chętnych do współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych.

Organizator: Narodowe Centrum Nauki

Rodzaj umowy: umowa cywilnoprawna

Wymiar etatu: 1

Miejsce wykonywania pracy: Narodowe Centrum Nauki, ul. Królewska 57

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

wprowadzanie danych do systemów finansowo-księgowych;

bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów w tym:

weryfikacja pod względem finansowym projektów finansowanych przez Centrum,

sprawdzanie zgodności danych finansowych w projektach,

prowadzenie ewidencji obiegu dokumentacji projektowej,

przygotowanie dokumentów do archiwizacji.

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia wyższego (licencjat, w trakcie studiów II stopnia; kierunki: ekonomia, księgowość, administracja)

ogólnej znajomości przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;

bardzo dobrej znajomość obsługi komputera (Excel, Word);

samodzielności, odpowiedzialności oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;

umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

analitycznego myślenia;

inicjatywy i zaangażowania;

dokładności i skrupulatności;

otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

mile widziana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z pracą w administracji publicznej.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 29 lipca 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UC/DFK/22/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonego przez Narodowe Centrum Nauki w Krakowie procesu rekrutacji i selekcji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zostałem/Zostałam poinformowany/poinformowana, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. , zamieszczoną na BIP Narodowego Centrum Nauki bądź na portalu rekrutacyjnym, na którym zamieszczone zostało ogłoszenie o naborze”.

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja

o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 14 sierpnia 2018 r.