Pracownik w dziale BHP

Mikołów, śląskie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

GRUPA AKCJA JOB

SFS Projects - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 18827

dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów

Opis stanowiska:

• zbieranie i analiza danych, przygotowywanie raportów

• wsparcie funkcjonowania działu Infrastruktury i EHS (SERE)

• pomoc w nadzorze nad firmami zewnętrznymi oraz audytach QEHS

• przygotowywanie specyfikacji technicznych (główne dotyczących utrzymania i modernizacji infrastruktury)

• wsparcie cyfryzacji procesów w dziale EHS i Infrastruktury (SERE)

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie techniczne

• podstawowa znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania schematów/projektów/rysunków)

• komunikatywność

• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność obsługi komputera

• znajomość pakietu MS Office

• znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

Oferujemy:

• Umowa o pracę tymczasową, w pełnym wymiarze czasu pracy

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji

Akcja Job, będąca agencją pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, od 2006 roku wspiera swoich... klientów oraz kandydatów w znajdowaniu rozwiązań obejmujących obszar kapitału ludzkiego. Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, consultingu, outplacementu, outsourcingu oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie współpracujemy z firmami na terenie Polski, Francji, Belgi, Niemiec i Ukrainy.

Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Praszce. Działamy również na terenie Łodzi i okolic, wykorzystując nasze mobilne biuro rekrutacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska