Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik w Branży Produkcyjnej

Miejsce pracy: Gryfino, Nowe Czarnowo

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie praca przy linii produkcyjnej, przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki, kontrola jakości, sortowanie, suszenie, pakowanie towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

Wymagamy jedynie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz zdolności manualne będą dodatkowym atutem!

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie godzinowe w wysokości 17 złotych brutto, możliwość uzyskania premii uznaniowej za dobre wyniki w pracy, pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00, wolne weekendy, odzież roboczą, możliwość stałej współpracy.

Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.