Pracownik w branży chłodniczej - 1 zmiana!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej!

Twój zakres obowiązków:

wykonywanie prac serwisowych w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacji i chłodnictwa na terenie całej Polski, głównie na terenie Łodzi.

Pracodawca oferuje:

=> zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

=> stałe godziny pracy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku,

=> atrakcyjne wymagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia Kandydata

=> szkolenia wewnętrzne

=> zatrudnienie bezpośrednie w firmie

Dodatkowo wystepują comiesięczne premie dodawane do wynagrodzenia podstawowego.

Zapewnimy także samochód służbowy, telefon i tablet.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Samochód Służbowy
  • Sprzęt do pracy
  • Telefon służbowy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy