Pracownik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wieszowa, śląskie

Miejsce pracy: Wieszowa

Numer ref. PUR/009/NOL

Zadania:

  • Przygotowywanie narzędzi i materiałów do produkcji
  • Naprawa i konserwacja narzędzi
  • Naprawa maszyn
  • Prace konserwacyjne na hali produkcyjnej

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Pracę na trzy zmiany
  • Możliwość nabycia doświadczenia

Wymagania:

  • Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego - mile widziane
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane
  • Solidny i zorganizowany sposób pracy
  • Duża chęć do nauki
  • Przestrzeganie porządku
  • Umiejętność pracy w grupie, kooperacji i komunikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials