Pracownik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - stawka wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia
  • System premiowy: premia regulaminowa, frekwencyjna, jakościowa
  • Premia świąteczna oraz wakacyjna
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów - karta MultiSport, PZU, Manpower Premium

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne  (preferowane o specjalności elektryka, elektronika, automatyka)
  • Uprawnienia SEP-min. do 1 kV
  • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

Zadania:

  • Prace remontowe, konserwacja, usuwanie awarii mające na celu utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych oraz wdrażanie usprawnień
  • Okresowe przeglądy i naprawy maszyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials