Opis stanowiska pracy

•PRACA BLISKO GRANICY POLSKIEJ, Niemcy, Schwarzheide
•usuwanie awarii urządzeń oraz ewentualna naprawa
• prace naprawcze przy urządzeniach przemysłowych
• niewielkie prace naprawcze przy systemach technicznych budynków
• analiza błędów i awarii systemów z komponentami elektrycznymi, mechanicznymi, hydraulicznymi i pneumatycznymi
•małe instalacje elektryczne

Wymagania

•ukończone wykształcenie jako np. mechatronik, mechanik przemysłowy, elektryk, elektryk przemysłowy
• mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowniczymi SPS
• doświadczenie w obszarze hydrauliki i pneumatyki
• samodzielny i precyzyjny sposób pracy
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.działa na polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11 300PLN - 11 390PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna