Pracownik Utrzymania Ruchu

Orienta Polska Sp. z o.o.

Łęg, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łęg

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłej pracy maszyn w obszarze produkcji;
  • eliminowanie awarii, usterek związanych z eksploatacją maszyn;
  • usuwanie bieżących problemów technicznych;
  • prowadzenie konserwacji i napraw maszyn;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • wykształcenie techniczne;
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;
  • uprawnienia SEP E1 (elektryczne).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stałe wynagrodzenie + premie miesięczne;
  • pracę w systemie 1-zmianowym lub 3-zmianowym zależnie od działu;
  • premie za polecenia pracownicze;
  • płatne nadgodziny;
  • wdrożenie na stanowisku pracy;
  • możliwość udziału w wielu szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.