Pracownik utrzymania ruchu z uprawnieniami elektrycznymi - wysokie wynagrodzenie!! - Zduńska Wola

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zduńska Wola, łódzkie

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Zadania na tym stanowisku to:
  • Remonty i konserwacje maszyn, zgodnie z planem utrzymania ruchu,
  • Bieżąca regulacja oraz naprawa maszyn i urządzeń

Szukamy Ciebie, jeżeli posiadasz:
  • doświadczenie na stanowisku elektryk, pracownik utrzymania ruchu lub pokrewne
  • świadectwo kwalifikacyjne G1 do 1kV w zakresie eksploatacji
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

Co zyskasz?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na trzy zmiany (6-14,14-22,22-6)
  • wynagrodzenie do 5000zł brutto
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy mamy wolne
  • rozwój w nowoczesnej firmie

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.