Pracownik utrzymania ruchu - Narzędziowiec

OTTO Work Force

Olesno, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta będącego międzynarodowym liderem w zakresie produkcji armatury sanitarnej poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Region: Opolskie

Nr. Ref. SM/ PUR/06 /2017

Typ oferty: Praca stała

Opis stanowiska:

  • Praca w narzędziowni
  • Dbałość o narzędzia i oprzyrządowanie
  • Prewencyjne utrzymanie narzędzi i oprzyrządowania
  • Realizacja celów wydziałowych
  • Udział w optymalizacji zapasów narzędzi obróbczych
  • Zapobieganie awarii maszyn i urządzeń w celu eliminacji powstawania braków i niszczenia materiałów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi maszyn skrawających
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane: znajomość oprogramowania CAD-CAM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Dwuzmianowy system pracy od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne warunki finansowe, premie
  • Zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO

Opole, ul. 1 Maja 3-5

Telefon. 774079471

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.