PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK

Timken Polska Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych
  • Udział w modernizacjach parku maszynowego
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanik maszyn/mechatronik)
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz CAD
  • Komunikatywność i kreatywność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat - praca zmianowa
  • Zapoznanie się z najnowszymi technologiami w zakresie sterowania i automatyki
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.