Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU MASZYN

Zgierz, 95-100, łódzkie

Unidruk s.c.

Opis stanowiska pracy

Producent płytek obwodów drukowanych zatrudni pracownika na stanowisko - UTRZYMANIE RUCHU MASZYN.
zakres obowiązków:
- bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń
produkcyjnych.
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń
- naprawa i konserwacja maszyn, utrzymanie maszyny w ciągłości procesu
produkcyjnego poprzez
zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne
- znajomość elektromechaniki i automatyki
- znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu
- uprawnienia SEP grupa 1 "E" do 1kV (Stowarzyszenie Elektryków Polskich)
- mile widziane kwalifikacje SEP grupa 1 "D" do 1kV
- minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji mechanicznej
- gotowość do pracy dwuzmianowej
- brak nałogów
Zatrudnimy również osoby z grupą inwalidzką.
Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, precyzją, odpowiedzialnością, sumiennością, komunikatywnością
i samodzielnością oraz bardzo dobrą organizacją pracy.

Firma powstała w 1991 roku. Zajmujemy się produkcją płytek obwodów drukowanych.
W... 2003 roku zakład zmienił swoją siedzibę. Dzięki zwiększeniu powierzchni produkcyjnej mogliśmy sukcesywnie powiększać swój park maszynowy, co umożliwia nam wykonywanie zarówno niewielkich partii prototypowych, jak też produkcji seryjnych.
Nasze produkty wykonujemy z wielką dbałością o jakość. Od wielu lat posiadamy stabilną pozycję na rynku krajowym oraz wschodnim.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja