Oferta wyróżniona

Pracownik Utrzymania Ruchu: ELEKTROMECHANIK

Niepołomice, małopolskie

Brembo Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnianie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych w powierzonym zakresie
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych zgodnie z planem
  • Zapewnianie wymaganej dokumentacji technicznej

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie średnie techniczne – preferowane elektryczne
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu remontów, napraw interwencyjnych i usuwaniu awarii maszyn i urządzeń
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunki techniczne)
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziana znajomość sterowania FANUC/Siemens
  • Doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi numerycznie
  • Doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi
  • Doświadczenie w pracy z hydrauliką siłową

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, paczki i bony świąteczne, Multisport)

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider... dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.
Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 18 krajach na świecie, a od prawie 12 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. Obecnie pracuje dla nas ponad 1300 osób w trzech funkcjonujących fabrykach: w Częstochowie i Dąbrowie Górniczej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis