Pracownik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik

Gierałtowice, śląskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu / Elektromechanik.

Opis stanowiska:

- Naprawa maszyn
- Wykonywanie prac konserwacyjnych maszyn
- Bieżące prace na produkcji
- Reagowanie i podejmowanie adekwatnych działań przy usterkach i nieprawidłowościach

Oczekiwania:

- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP G1
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego,
- Możliwość przyuczenia do zawodu
- Pracę w zgranym wspierającym zespole

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 5.600,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji