Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/05/2018.

Pracownik utrzymania ruchu – automatyk

Piekary Śląskie, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenia technicznego (elektryk, automatyk)
• znajomości urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.)
• umiejętności diagnozowania oraz naprawy usterek sterowników PLC
• umiejętności programowania sterowników, falowników itp.
• podstawowej obsługi sterowników Siemens
• uprawnień SEP E do 1kV (mile widziane powyżej 1kV)
• gotowości do pracy w systemie zmianowym
• umiejętności pracy w zespole
• zaangażowania, komunikatywności

Wymagania

Główne odpowiedzialności i zadania:

• zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń zgodnie z DTR
• zapewnienie realizacji działań prewencyjnych według planu prewencji oraz zlecanych czynności remontowych
• współpraca w zespole, bieżąca realizacja zadań
• bieżące informowanie o aktualnym stanie maszyn i urządzeń oraz statusie napraw
• uruchamianie nowych i optymalizacja istniejących systemów automatyki

Oferujemy:

• rozwój w ramach nowoutworzonej komórki „utrzymania ruchu”
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• specjalistyczne szkolenia
• możliwość uczestnictwa i szkoleń w realizowanym programie Lean Manufacturing w firmie
• ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, inwestującej w rozwój swojej załogi

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia, bogaty pakiet socjalny
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis