Pracownik utrzymania ruchu - atrakcyjne warunki pracy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługi w zakresie obsługi technicznej maszyn, urządzeń oraz instalacji technologicznych i energetycznych. Kadra kierownicza firmy składa się z doświadczonych fachowców na stanowiskach Kierowników Działów i Oddziałów.

OBECNIE SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU: PRACOWNIKA UTRZYMANIA RUCHU

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Mechanik, Mechatronik, Elektromechanik

  • Aktualne uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV, SEP Gr 2 E i D oraz SEP Gr 3 E i D

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych zgodnie z godzinami pracy naszych klientów.

  • Twoje zadania będą polegać na diagnozowaniu awarii z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki oraz dokonywanie przeglądów i modernizacji.

  • Będziesz często pracować z rysunkami technicznym i dokumentacją techniczną

Co możesz zyskać?

  1.  Umowę o pracę na pełny etat na 2 zmiany

  2. Atrakcyjne wynagrodzenie nawet 35 zł brutto/h +premie

  3. Rozwijać swoje doświadczenie i kwalifikacje

  4. System szkoleń- dbamy o kwalifikacje naszych pracowników

  5. Będziesz mógł skorzystać z dodatkowej opieki medycznej.

  6. Otrzymasz dodatkowe świadczenia socjalne.

  7. Jeżeli to może być ważne dla Ciebie – będziesz miał do nas dogodny dojazd komunikacją miejską lub miejsca do zaparkowania samochodu.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy