Pracownik utrzymania linii produkcyjnej - Gliwice

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: MA/08/2018/MDL

Opis stanowiska:

- Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn oraz infrastruktury,
- Diagnozowanie i naprawa maszyn w zakresie elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki,
- Prewencyjne utrzymanie maszyn,
- Wykonywanie drobnych prac warsztatowych.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne ( mechaniczne, elektryczne),
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 2 lata,
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
- Znajomość rysunku technicznego,
- Umiejętność czytania schematów pneumatycznych, elektrycznych, hydraulicznych,
- Umiejętność diagnozowania oraz usuwania awarii,
- Uprawnienie elektryczne SEP,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (praca również w soboty),
- Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem,
- Znajomość podstaw języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 3580 zł brutto/miesięcznie + premia,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycie nowego doświadczenia,
- Możliwość pracy bezpośrednio u Klienta.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.