Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy: Police, Szczecin, Pilchowo, Przęsocin

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie utrzymywanie porządku na hali i przed budynkiem, wynoszenie śmieci, dosypywanie gipsu do pojemników, układanie towaru w magazynie, ustawianie i wywożenie paneli.

WYMAGANIA

Wymagamy zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym oraz punktualności. Doświadczenie w pracach porządkowych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2250 zł brutto, pakiet szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska, niezbędne narzędzia do pracy jak i odzież roboczą.

Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.