Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik utrzymania czystości - praca tymczasowa

Miejsce pracy: Janikowo, Swarzędz, Koziegłowy, Kicin, Czerwonak, Bogucin, Poznań

Zadania:

  • Dbanie o porządek w pomieszczeniach socjalnych
  • Wykonywanie innych czynności porządkowych zleconych przez przełożonego

Poszukujemy:

  • Osoby sumiennej, wykonującej swoją pracę z zaangażowaniem
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na czas określony 16.07 - 31.07
  • Pracę od poniedziałku do piątku (13-19 lub 14-20)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to otwórz się na współpracę z nami i już dziś wyślij do nas swoje CV - najprawdopodobniej czekamy właśnie na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.